1. Dziś przypada dwudziesta dziewiąta niedziela zwykła w roku kościelnym. Wspólnie modlimy się, aby nasza wola była zawsze oddana Bogu i abyśmy szczerym sercem służyli Bożemu majestatowi (kolekta mszalna). O godz. 19:30 nabożeństwo różańcowe, a o 20:00 Msza Św. akademicka.
W dniu dzisiejszym, w rocznicę wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, przeżywamy Dzień Papieski. Modlitwą i ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga w edukacji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Dzieci z Katolickiej Szkoły SS. Dominikanek rozprowadzają papieskie kremówki – dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony dla samorządu uczniowskiego.
2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie (z wyjątkiem środy) o godz. 18:30, a w niedzielę o 19:30.
3. We wtorek, 18 października, przypada w liturgii święto Świętego Łukasza Ewangelisty. Zapraszamy na różaniec, w czasie którego będziemy wspierać modlitwą wszystkich pracowników służby zdrowia.
4. W sobotę, 22 października, w liturgii będziemy wspominać Świętego Jana Pawła II.
5. W październiku, w soboty, w czasie nabożeństwa różańcowego będziemy modlili się w intencjach zanoszonych za przyczyną MB Śnieżnej w czasie nowenny; intencje możemy składać do skrzynki przy świeczniku wotywnym, bądź za pomocą formularza znajdującego się na stronie internetowej rektoratu www.upanien.pl/matka-boza-sniezna/nowenna/
6. Wyjątkowo, w tym tygodniu, Msze Św. we wtorek, czwartek i piątek będą tylko o godz. 18:00.
7. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy wzrastania w wierze, światła Ducha Świętego w codziennych wyborach oraz opieki Matki Bożej Śnieżnej.