1. Dziś trzydziesta niedziela zwykła w roku liturgicznym. We wspólnocie Kościoła obchodzona jest jako Niedziela Misyjna, która rozpoczyna tydzień misyjny. Naszą modlitwą wspieramy dziś wszystkich misjonarzy duchownych i świeckich, wypraszamy im Bożą pomoc w trudzie głoszenia Ewangelii. Światowy Dzień Misyjny to także okazja do modlitwy o nowe powołania misyjne, aby nie zabrakło głosicieli Dobrej Nowiny. O godz. 19:30 nabożeństwo różańcowe – w intencji misji i misjonarzy, a o 20:00 Msza Św. akademicka.
2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie (z wyjątkiem środy) o godz. 18:30, a w niedzielę o 19:30.
3. W piątek, 28 października, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. O godz. 18:00 będzie Eucharystia w intencji wieloletniego rektora kościoła akademickiego zmarłego ks. Tadeusza Pecolta.
4. Również w piątek na godz. 19:00 zapraszamy do kawiarenki przy kościele studentów, na spotkanie w naszym duszpasterstwie akademickim.
5. W październiku, w soboty, w czasie nabożeństwa różańcowego będziemy modlili się w intencjach zanoszonych za przyczyną MB Śnieżnej w czasie nowenny; intencje możemy składać do skrzynki przy świeczniku wotywnym, bądź za pomocą formularza znajdującego się na stronie internetowej rektoratu www.upanien.pl/matka-boza-sniezna/nowenna/
6. W przyszłą niedzielę, 30 października, nie będzie Mszy Św. o godz. 12:30.
7. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy wzrastania w wierze, światła Ducha Świętego w codziennych wyborach oraz opieki Matki Bożej Śnieżnej.