1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego, w którą obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. W dniu dzisiejszym na prośbę papieża Franciszka młodzież gromadzi się, aby obchodzić Światowy Dzień Młodzieży. Ogarnijmy ludzi młodych serdeczną modlitwą, aby wzrastali w wierze, nadziei i miłości oraz zawsze żyli w bliskości Chrystusa.
O godz. 19:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Sercu Pana Jezusa. Za odmówienie tego aktu dzisiaj można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
2. Zapraszamy na projekcję filmu „Cud Guadalupe” we wtorek 22 listopada o godz. 19:00. Pierwszy kinowy film o objawieniach w Guadalupe. Prawie 500 lat temu Maryja zrobiła coś, co czyni tamte wydarzenia jednym z największych cudów w historii świata: zostawiła materialne dowody swoich odwiedzin! Niektóre z nich udało się odkryć naukowcom dopiero niedawno i z miejsca uznano je za sensację! Są tak spektakularne, że w zderzeniu z nimi kruszeje najbardziej zatwardziała niewiara. Film będzie wyświetlony w sali konferencyjnej przy kościele akademickim Panien Dominikanek przy ul. Rycerskiej 3 (wejście przez parking od ul. Rycerskiej), wstęp wolny.
3. Jutro, 21 listopada, w liturgii przypada wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Tradycja przekazuje, że Maryja została jako dziecko przedstawiona w świątyni i przy niej wzrastała. Dla nas Matka Chrystusa pozostaje szczególnym wzorem życia poświęconego Bogu.
4. W piątek 25 listopada na godz. 18:30 zapraszamy na ZADUSZKI JAZZOWE w wykonaniu zespołu Salon Jazzu. W czasie koncertu chcemy pamiętać o zmarłych w tym roku twórcach kultury. Koncert będzie w kościele, wejście od ul. Rycerskiej.  Wstęp wolny
5. Od jakiegoś czasu nie działa stara strona internetowa, przypominamy adres nowej upanien.pl
6. W sobotę na godz. 18:00 zapraszamy na Mszę św. wg formularza o Matce Bożej Śnieżnej, a po niej na Nowennę do MB Śnieżnej (intencje możemy składać do skrzynki przy świeczniku wotywnym, bądź mailem przez stronę internetową rektoratu).
7. Od przyszłej niedzieli będzie można nabyć w kruchcie kościoła opłatki na stół wigilijne i świece caritas.
8. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Najświętszej.