1. W dzisiejszą uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego wyznajemy wiarę, że Pan Jezus wstąpił do nieba, by przygotować tam dla nas miejsce i tam nas wszystkich oczekuje. O godz. 11:30 dzieci, które przed rokiem przyjęły Pierwszą Komunię Święta będą przeżywały rocznicę jej przyjęcia.
O godz. 19:30 nabożeństwo majowe, a o 20:00 Msza św. akademicka. Dziś nie ma Mszy św. o godz. 12:30.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W naszym kościele sprawujemy je codziennie po Mszy św. o godz. 18:00, w środy po Mszy św. o godz. 7:00, a w niedziele o godz. 19:30.
W piątek rozpoczęliśmy bezpośrednie przygotowanie do uroczystości Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy przeżywali w przyszłą niedzielę. Zachęcamy do uczestnictwa w tej specjalnej modlitwie o wylanie darów Ducha Pocieszyciela, którą odprawiać będziemy w czasie nabożeństwa majowego.

3. Jutro przypada 107. rocznica pierwszego objawienia fatimskiego i 43. rocznica zamachu na Świętego Jana Pawła II. To dzień wspomnienia Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00.

4. W czwartek przypada święto Św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski. Zapraszamy na Eucharystię o godz. 18:00

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Niepokalanej.

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej

6. Msza św. inaugurująca Święto Eucharystii (upamiętniające wizytę św. Jana Pawła II w Łodzi), podczas której parafie otrzymają różańce jako znak wspólnej modlitwy o powołania, będzie sprawowana 7 czerwca o godz. 19.00 w bazylice archikatedralnej. Na tę Mszę św. zaproszeni są delegaci ze wszystkich parafii archidiecezji łódzkiej.