1. Dzisiaj, w uroczystość Trójcy Przenajświętszej, ze szczególną czcią Kościół wypowiada modlitwę: „Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu…”. Warto też zdać sobie sprawę, że ile razy świadomie i pobożnie wykonujemy znak krzyża, modlitewnie wielbimy Trójcę Przenajświętszą – jednego Boga w trzech Osobach. Jeśli dzisiaj człowiekowi, nawet chrześcijaninowi, trudno pojąć tę prawdę, tym bardziej módlmy się o mądrość Bożą i o światło Ducha Świętego. O godz. 19:30 zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo majowe.
2. Z początkiem czerwca, czyli od najbliższego poniedziałku, kierujemy swe myśli ku Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W naszym kościele codziennie po Mszy św. o godz. 18:00, w środy po Mszy św. o godz. 7:00, a w niedziele o godz. 19:30, będziemy odprawiali nabożeństwo czerwcowe, podczas którego odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa. Licznie uczęszczajmy na te nabożeństwa, aby wynagrodzić Panu Bogu wszystkie nasze grzechy i nieprawości.
3. W najbliższy czwartek, 4 czerwca, w liturgii będziemy przeżywali uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Będziemy dziękować Bogu za dar Eucharystii, będziemy prosić Chrystusa o błogosławieństwo i pokój dla Kościoła powszechnego, dla naszej Ojczyzny i naszego narodu, szczególnie dziś prośmy Boga o ustanie wszelkich wojen. Udział w procesji eucharystycznej jest publicznym wyznaniem wiary w to, że Jezus jest wśród nas, że jest w naszym życiu zawsze obecny.
Naszą Uroczystość rozpoczniemy o godz. 18:00 „Koncertem Chwały” – uwielbieniem Chrystusa w Najświętszym Sakramencie, które poprowadzi Zespół Muzyczny SYJON. O godz. 20:00 będzie Uroczysta Eucharystia na scenie na dziedzińcu przy naszym kościele, a po Eucharystii wyruszy procesja z Najświętszym Sakramentem. Do południa będą jeszcze Msze św. o godz. 9:30 i 11:30.
4. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca:
· w piątek od godz. 17:30 możliwość skorzystania ze spowiedzi, a o godz. 18:00 Msza św. (po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu nabożeństwo czerwcowe i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu);
· w sobotę o godz. 18:00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi.
5. W sobotę na godz. 18:30 zapraszamy na Mszę św. w intencji sierż. Mariusza Sitka, który oddał swoje życie za naszą Ojczyznę strzegąc granic Rzeczypospolitej.
6. Wszystkim przeżywającym, w rozpoczynającym się tygodniu, swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa i opieki MB Śnieżnej na każdy dzień. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia.