1. Dziś druga niedziela Wielkanocy, czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego. Trwamy w radości ze zmartwychwstania Chrystusa. To wydarzenie jest szczególnym znakiem tego, że Bóg zlitował się nad grzesznymi ludźmi i całemu światu okazał swoje miłosierdzie. Dzisiaj o godz. 19.30 w naszym kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do miłosierdzia Bożego.
2. Zapraszamy na kolejną projekcję „filmu z krzyżykiem” we wtorek 18 kwietnia na godz. 19:00. Tym razem będzie to film „Żywy”.
„Żywy” to prawdziwe historie osób, które stanęły twarzą w twarz z Kimś, kogo wielu nie chce lub nie potrafi zobaczyć. Niewierzący student medycyny, dziewczyna, której chłopak zginął w wypadku czy młody gangster przeżywają najbardziej zaskakujące i niespodziewane spotkanie.
„Żywy” to apologia praktyki adoracji Najświętszego Sakramentu. Po obejrzeniu tego obrazu zapragniecie podobnego spotkania! To filmowe zaproszenie do odnowienia wiary i spotkania z żywym Bogiem obecnym w Eucharystii; spotkania, które na zawsze odmieni Wasze życie.
Film będzie wyświetlony w sali konferencyjnej przy naszym kościele/wejście przez parking przy szkole Sióstr Dominikanek od ul. Rycerskiej/ – wstęp wolny.
3. W sobotę na godz. 18:00 zapraszamy na Mszę św. wg formularza o Matce Bożej Śnieżnej, a po niej na nowennę w czasie, której przez przyczynę MB Śnieżnej modlimy się w intencjach złożonych do skrzynki przy świeczniku wotywnym bądź na mail: intencje@upanien.pl. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wzrastania w wierze, doświadczenia bliskości Zmartwychwstałego Pana i Jego mocy w codziennym życiu.